Poděkování

Velké poděkování

Vážení přátelé organizace Charita dětem. Ráda bych touto formou poděkovala zpěvákovi Pavlovi Vohnoutovi (MAXÍCI), který uspořádal koncert v klubu Kobra baru v Praze Běchovicích a výtěžek z koncertu věnoval právě naší organizaci. Dále přispěl i pan Roman Horka, kterému též srdečně děkujeme :). Výtěžek činil 12.610 Kč. Velmi si vážíme Pavlova činu a děkujeme tímto všem, kteří si zakoupili vstupenku na tento koncert a přispěli tím na dobrou věc.
Jana Pletněvová, Roma Horka, Maxíci

6.2.2021

Rádi bychom touto cestou poděkovali za finanční dar ve výši 2000 Euro od společnosti Beuker s.r.o. – odštěpný závod. Jsme rádi, že i v této velmi nelehké době se najdou lidé / firmy, kterým není lhostejný osud dětí z dětských domovů a onkologickým dětem. Ještě jednou mnohokrát děkujeme za pomoc.

13.11.2019

Rádi bychom touto formou poděkovali manažerce výstaviště v Ostravě paní Lehocké a jejím kolegům za bezplatné poskytnutí obchodní plochy  v rámci VELETRHU KREATIV v Ostravě. Díky tomu jsme získali příležitost k prezentaci Charity dětem z.s. a realizace veřejné sbírky. Děkujeme!