Rok 2015

 

 

 

 

 

 

Předání oblečení od KENVELO:
Charita dětem získala oblečení značky Kenvelo pro 14 dětských domovů. Děkujeme také sponzorovi, firmě Autopůjčovna T-AR s.r.o.
http://www.autopujcovna-tar.cz/ za zapůjčení dodávky.


     

      

      

      

      


      

      

      

      

      

      

      

Sponzoři akce:

                 
Vánoce v DD Holice a Dolní Čermná:
Vánoce 2011 jsme zpříjemnili dětem z dětských domovů v Holicích a Dolní Čermné. Dárky také věnovala Naďa Eliášová s rodinou a pan Jasanský z české Třebové.

     

      

      

      

      

Dejme šanci dětem:
Projekt Dejme šanci dětem vyhledává děti v dětských domovech a poskytuje jim finanční prostředky na další vzdělávání a rozvíjení svého talentu pomocí
sponzorů a veřejnosti. Talenty se představily 25.11 v Galerii Vaňkovka Brno.

                                      
                                                                                                          

Sponzoři akce:                                               

                                                                                  


                                 

                         

                                                  

                                    


                                

                                                                             

Ostatní sponzoři:
Lahůdka, Petra Marcová, Brno / Kavárna a pizzeria Cafe Casa Mia, Brno / Pekárna Svoj&Svoj, Brno/ Pekařství Karlov, Brno / Penzion Ruland Brno / Reiffeisen stavební spořitelna, Praha / Květinářství Carmen - Flora, Brno / Restaurace Laguna, Brno / Globus, Brno / Makro, Hradec Králové / Restaurace U potrefené husy, Brno / Fortiss Pizza s.r.o. / Kaufland / České dráhy / Jednota, Holice / Medové království, Markéta Krontorádová


Mikulášská besídka:
Dne 2.12.2011 proběhla Mikulášská besídka s Milanem Sulejem, Beou Albrecht a Vojtou Rivo Šmídem pro postižené přímo v Sdružení ucelené rehabilitace při DMO, Klimentská Praha 1.


Sponzoři akce:

                                        
                          

                                            

                                                                                         
                                         
                                                                                           www.restauracemonarch.cz
           

Děti dětem 2011 v Mikulově:
Známé tváře a holky i kluci z dětských domovů se v pátek 8. dubna sešli na jednom pódiu. Kongresový sál mikulovského zámku totiž hostil další ročník charitativního koncertu Děti dětem.
Život, problémy, osudy a touhy dětí z dětských domovů motivovaly Janu Pletněvovou k založení společnosti Charita dětem. Právě ta zaštiťuje organizaci koncertů, které pomáhají. Výtěžek z nich každoročně putuje na konto neziskových organizací.

„Letos jsme se rozhodli pro dětské domovy v Jihomoravském kraji, a to v Hodoníně, Holicích, Strážnici a v Mikulově. Finance použijí na vybavení a potřebné účely," uvedla Pletněvová.

Zábavní program zahájila árie Caruso v podání finalisty Talentmánie Milana Suleje. „Pozvání do Mikulova je pro mě velká pocta. Moc si vážím toho, že právě já můžu touto cestou dětem pomoci,“ nechal se slyšet operní pěvec, který spolupracuje s Peterem Dvorským.

Šoumenství v krvi zase nepopřela Jana Kepková, devítiletá herečka a zpěvačka, která se proslavila zejména rolí Míši v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Na sto padesát diváků pobavil taky herec a komik Luděk Sobota se svojí chotí Adrianou.

Vlastní nadání ukázaly i děti ze čtyř jihomoravských dětských domovů. Zpívaly, tančily a především se bavily. Rozdováděla je hlavně stálice koncertů Děti dětem Bea Albrecht známá z pořadů Ivana Mládka.

Na své si ale přišli všichni z publika. „Oceňuji hlavně charitativní zaměření koncertu, výběr hostů a zapojení dětí. Některé mají opravdu talent, jejich vystoupení mělo úroveň. Báječně jsem se bavil,“ zhodnotil večer Petr Florián z Mikulova.

      

      

    

Sponzoři akce:
           
           

           

Ostatní sponzoři:
Nábytek Rošťanská, Mikulov/ Ladislav Stolarik, Vinný sklep, Pod Kozím hrádkem, Mikulov/ Květiny Fanstasi, Masarykovo náměstí, Mikulov/ Apartmán a penzion Pěnčík, Vídeňská 36, Mikulov/ Cukrárna Cafe "U Anděla", Strážnice/ Strážnické brambůrky,Hožba Petr, Chaloupky 72, Strážnice/ Cukrárna Mikulčík, Vacenovice/ Cukrářství Tomšejová Miroslava, Rohatec/ Květinářství Eva Fujsová, Hraničářù 8, Mikulov/ Květiny, Gabriela Bachanová, Strážnice/ Půjčovna kostýmù, Brno-Židenice BAMBIBAZAR/ Půjčovna kostýmù, Ústí nad Orlicí/ MUDr.Marie Hudečková/ Pekárna Stravin, Hodonín/ Studená kuchyně, Holohovec, p. Přemysl Orlický/ JIPO, Výroba lázeňských oplatkù, Hodonín/ zaměstnanci jídelních vozů, Brno/ Tiskárna Adámek, Břeclav/ Reklamní agentura Agama Litomyšl/ Velkoobchod s hračkami,, Rakvice/ Autobusová doprava, Mikulčice, Roman Fiala/ SMART BALLOONS s.r.o.,
Brno město

Dejme šanci dětem 2011 - ve spolupráci s NC PALLADIUM Praha:

   

   

   

                                                     kompletní fotodokumentace projektu DEJME ŠANCI DĚTEM 2011 ke stažení zde

Video ZDE


Hlavní sponzor:Další sponzoři:
          
          
          
          

Sportovní hry Holice 2011:
Spoluúčast na produkci sportovních her v dětském domě v Holicích.

   

   

   

                                                     kompletní fotodokumentace projektu SPORTOVNÍ HRY HOLICE 2011 ke stažení zde

Sponzor:
Firma Pracovní oděvy, Koutník & spol. dodala 200 triček s potiskem ZDARMA pro děti k příležitosti Sportovních her, které proběhly 13.-14.5.2011 v Dětském domově v Holicích.
          

Dětský den 2011:
Dětský den v Praze pro děti z dětského domova v Holicích

V sobotu 4.6.2011 přijeli navštívit Prahu děti z dětského domova v Holicích. Po příjezdu jsme navštívili fasfood SUBWAY na Malostranském náměstí (Karmelitská ul.), kde měly děti možnost shlédnout zákulisí fasfoodu. Po dlouhé cestě děti dostali bohaté pohoštění jako sponzoring od majitele. Personál SUBWAY byl k dětem velmi přátelský a přívětivý a snažili se všem vyjít maximálně vstříc. Moc děkujeme.
Poté jsme se s dětmi přesouvali přes Karlův most plného zajímavých atrakcí, hudby, na bobovou dráhu v Praze na Proseku, kde opět dostali zdarma lístky na několik jízd. Jako bonus děti dostali zmrzlinu od restaurace u bobové dráhy.

Po jízdě na bobové dráze jsme všichni dostali oběd v restauraci "U Šebestiána", kousek od stanice Vysočanská a program jsme ukončili soutěžemi a pěvěckým carusem v salónku restaurace, který proběhl v režii Bey Albrecht, zpěvačky a producentky, známé z pořadů Ivana Mládka.
Nepochybujeme o tom, že se dětem celodenní program líbil, a že jim návštěva Prahy zůstane ve vzpomínkách.

Tímto bychom poděkovali hlavně Janě Pletněvové, produkční, která má velký cit pro děti a svou prací přispívá k blahu a radosti dětí z dětských domovů.
 

   

   

   

                                                     kompletní fotodokumentace DĚTSKÉHO DNE V PRAZE 2011 ke stažení zde

Sponzoři:

          

Děti dětem 2010:
Koncert dětí z dětských domovů Holice a Moravská Třebová, konaný 15.12.2010 ve Smetanově domě v Litomyšli

Předvánoční čas přináší každoročně i zvýšený počet dobročinných akcí, v Litomyšli se k nim letos přidalo představení Děti-dětem.
V komponovaném večerním pořadu s písničkami vystupovaly ve Smetanově domě 15. prosince dětí z dětských domovů v Moravské Třebové a v Holicích.
Pro některé z nich to bylo poprvé v životě, případnou trému ale zvládaly výborně. Charitativní večer proběhl ve spolupráci s členy litomyšlského divadelního souboru Jožina Janouška a tito mistři parodie přivedli na jeviště pro pobavení dětí třeba Karla Gotta s Darou Rolins a nebo Tinu Turner. Pozvání do pořadu pro děti z dětských domovů v Litomyšlském Smetanově domě přijala i zpěvačka a skladatelka Bea Albrecht. Bea se proslavila například svým účinkováním v programech Ivana Mládka, pracuje ale také jako hudební producentka, realizuje vlastní projekty a dlouhodobě spolupracuje s jazzmanem Laco Deczim.
Představení připravila a zrealizovala Jana Pletněvová - produkční, společně s klavíristou a varhaníkem Kamilem Vavrekem.

 

                                                   Podívejte se na videozáznamy z projektu DĚTI DĚTEM 2010 v Litomyšli

Hlavní sponzor:

          
                    Stylová restaurace U Kolji

Další sponzoři:
          

     
 
 

                                                                            CHARITA DĚTEM z.s. | Z. Kopala 1162 , 570 01 Litomyšl | IČO: 227 60 458 | DIČ: CZ22760458

CHARITA DĚTEM  © 2011 | všechna práva vyhrazena | Artwork by GreyHound 


                      

* Jana, Pletněvová (Charita dětem), Jan Remeš (Statutární zástupce SDMO o.s.), Bea Albrecht (zpěvačka a producentka)
 
         

                                                                            CHARITA DĚTEM z.s. | Z. Kopala 1162 , 570 01 Litomyšl | IČO: 227 60 458 | DIČ: CZ22760458

CHARITA DĚTEM  © 2011 | všechna práva vyhrazena | Artwork by GreyHound